FreeJobs.cz: Licenční ujednání

Dnes je úterý 21. listopadu 2017

Menu

 

Hudební portál Mikš software s.r.o. Nečekej Aeroklub Vyškov

Informace o ochraně osobních údajů v duchu Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů na serveru www freejobs.cz (dále jen FRJ).

  • Provozovatel FRJ shromažďuje a chrání veškeré poskytnuté osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (dále jen Zákon).
  • Provozovatel FRJ nabízí Uživateli FRJ dobrovolný zápis do databáze uchazečů o práci, tyto údaje shromažďuje jen za účelem poskytnout tyto dobrovolně vložené údaje všem registrovaným společnostem, firmám, živnostníkům, kteří hledají spolupracovníky, zaměstnance a brigádníky.
  • Každý Uživatel, který používá FRJ, se řídí Všeobecnými podmínkami (viz Pravidla.), ve kterých je jasně a srozumitelně definováno, jak s osobními údaji nakládat. Je především zakázáno osobní údaje dále prezentovat a předávat..

 

Integrovaný portál Ministerstva práce a sociálních věcí HESLO Nečekej

Aktuality

AKTUALITY - Sami můžete zjistit, jaká práce se nabízí. Tak hledejte a hledejte. zde je to zdarma i pro firmy i pro lidi.
AKTUALITY - Pokud se Vám nepodaří přihlásit napoprvé, tak prosím ukončete všechny spuštěné prohlížeče (InternetExplorer, Firefox atd..) a pak je znovu spusťte a vyzkoušejte přihlášení s Vašim jménem i heslem podruhé. Důležité je zadávat jmeno, heslo bez hacku a carek, bez lomitek a otazniku apod. .
AKTUALITY - Bezplatně informace o uchazečích o práci jen tak neseženete ! ! ! Jen u nás, na www.freejobs.cz !!